Aloqa telefon raqami (+998 71) 212-61-41
“Raqobat toʼgʼrisidagi qonunchilik va monopoliyaga qarshi komplayens” mavzusida o’quv-seminar Axborotlashtirish Bosh markazi direktori kun tartibiga qo’yilgan holda oʼtkazildi
Yangilangan sana:  ...
Raqobat toʼgʼrisidagi qonunchilik va monopoliyaga qarshi komplayens boʼyicha oʼtkazilgan oʼquv-seminariga doir Аxborotlashtirish Bosh markazi Direktori D.Sh.Sarixodjayev va Monopoliyaga qarshi komplayens tizimi boʼyicha masʼul xodim K.K.Tashmetovning o’quv maʼruzalari tinglandi.
13-12-2024
O’quv-seminarda quyidagi masalalar koʼrib chiqildi:
• Raqobat to’g’risidagi qonunchilik;
• Monopoliyaga qarshi komplayens;
• Korxona va xodimlarning raqobat qonunchiligi yuzasidan majburiyatlari.
13-12-24
O’quv-seminarda ishtirok etgan xodimlarining raqobat toʼgʼrisidagi qonunchilik va monopoliyaga qarshi komplayens bilan xabardorligini aniqlash maqsadida test oʼtkazildi.

Проведен обучающий семинар на тему «Законодательство о конкуренции и антимонопольный комплаенс», который включен на повестку дня директора Главного центра информатизации
Дата обновления:  17 дек 2024, 18:55
На обучающем семинаре, посвященному законодательству о конкуренции и антимонопольному комплаенсу выступили с обучающими лекциями Директор Главного центра информатизации Д.Ш.Сариходжаев и ответственный сотрудник по системе антимонопольного комплаенса К.К.Ташметов.
13-12-2024
На обучающем семинары были рассмотрены следующие вопросы:
• Обязанности организации и сотрудников по соблюдению законодательства о конкуренции.
13-12-24
Проведен тест с целью определения уровня осведомленности сотрудников, принявших участие в обучающем семинаре по законодательству о конкуренции и антимонопольному комплаенсу.